Estetik

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar Ve Doğal Yöntemler

Göğüs büyütücü bitkisel yağlar ve doğal yöntemler…Kadınları daha çekici ve daha dişi gösteren vücut detaylarından bir tanesi göğüsleridir. Bir kadında göğüsler, ne çok küçük olmalı ne de çok büyük olmalıdır. Vücut ölçülerine uygun olan göğüsler, kişileri daha estetik gösterecektir. Ancak bazı kadınların göğüsleri olması gerekenden daha küçük ve sönüktür. Bu da kişilerde başta öz güven eksikliğine, daha sonra estetik eksikliğe neden olur.

Bazı kadınlarda ise, emzirmeye bağlı olarak yada hızlı kilo vermeye bağlı olarak göğüs sarkmaları meydana gelir. Bu durum  küçük göğüslerin görünümünden de daha fazla rahatsız edici bir durumdur.  Küçük göğüsler için elbette estetik operasyonlar mevcuttur, ancak bu operasyonlar ameliyat kadar zor ve zahmetli olduğundan dolayı pek çok kadın kaçınmaktadır. Üstelik meme büyütme operasyonu ücretleri de bir hayli fazladır.

Tüm bu nedenlerden dolayı kadınların merak ettiği konulardan en önemlisini sizler için ele aldık. İşte sarkan göğüsleri toparlayan ve göğüs büyüten doğal yöntemler hakkındaki tüm detaylar yazımızın detayında…

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar

Bazı bitkisel yağların içerikleri cilt üzerinde farklı etkiler bırakır.  Her bitkisel yağın kendine has şifaları mevcuttur. Eğer küçük ve sarkık göğüslerinizden şikayetçi iseniz, bu alanda sizlere yardımcı olabilecek yağlardan faydalanmanız doğru olacaktır.  Göğüs büyütücü bitkisel yağlar ise;

Buğday yağı; buğday yağı, vücuttaki kan akışını hızlandırır. Bu sayede göğüsler daha hızlı büyür. Özellikle doğru masaj teknikleri ile kullanacağınız buğday yağı ile göğüslerinizi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. Parmaklarınıza alacağınız, birkaç damla soğuk sıkım buğday yağını göğüslerinize uygulayabilirsiniz. Eğer daha hızlı büyüme istiyorsanız, bir ay boyunca düzenli olarak buğday yağı kullanmanız önerilir.

Susam yağı; emziren kadınların göğüsleri adeta bir balon gibi içine doğru çekilir. Bu hem şekil bozukluğuna neden olur hem de göğüslerin küçülmesi anlamına gelir. Susam yağı ile bakım yaptığınızda daha dolgun, dik ve genç görünümlü göğüslere kavuşabilirsiniz. Susam yağı aynı zamanda cilde tazelik verir, bu nedenle düzenli olarak göğüs bölgesinde susam yağı kullanılması önerilir.

Hindistan cevizi yağı; göğüslerin rengini daha parlak ve daha pembe hale getirir. Bunun yanında hızlı bir şekilde göğüs içlerinin dolmasını sağlar. Kısa sürede göğüslerin daha hızlı büyümesine katkı sağlar.

Avokado yağı; avokado yağı ile göğüslerinizi her zamankinden daha dolgun ve iri gösterebilirsiniz. Özellikle haşlanmış lahana yaprağını püre haline getirdikten sonra, içine bir yemek kaşığı kadar avokado yağı ekleyip, gece yatmadan önce göğüslerinize lapa halinde koyup, sabah yıkayabilirsiniz. Birkaç hafta sonra göğüslerinizin ne kadar hızlı büyüdüğüne inanamayacaksınız.

At kestanesi yağı; at kestanesi içerisinde A vitamini, E vitaminini içerir. Bu da cilt derisinin toparlanıp sıkılaşmasına yardımcı olur. Günlük olarak göğüslerinize bir kez at kestanesi yağı sürdüğünüzde, göğüslerde belirgin bir şekilde büyümeler meydana gelecektir.

Çörek otu yağı; her gün çörek otu yağı ile göğüslerinize dairesel masaj yaparak, göğüslerinizin daha güzel ve orantılı bir şekil almasını sağlayabilirsiniz. Bir aylık kullanım sonucunda, göğüslerinizde ki büyümeyi kolayca fark edebilirsiniz.

Zerdali çekirdeği yağı; zerdali çekirdeği acı ve siyanür içeren bir üründür. Bu nedenle tüketilmesi siyanür zehirlenmelerine neden olur. Zerdali çekirdeği yağını oral yolla almaktan kesinlikle kaçınmalısınız. Özellikle emziren anneler için uygun değildir. Siyanür içerse de cilt üzerinde harika etkilere sahiptir. Kullanıldığında göğüslerin nasıl hızlı büyüdüğüne inanmayacaksınız. Üstelik göğüs bölgesindeki tüylerin de kısa sürede dökülmesini sağlar.

Zeytinyağı; hemen her evde bulunan zeytinyağı ile ve içine katacağınız birkaç damla gül yağı ile göğüslerinizin büyümesini sağlar. Göğüslerinizi içten dışarı doğru gerdirerek ve oval hareketlerle masaj yaparak, büyümesini sağlayabilirsiniz.

Elbette sadece doğal bitkisel ürünlerle göğüs büyütmek yeterli olamayacaktır. Daha sıkı ve daha dolgun bir göğüs yapısına sahip olmak için gün içinde bolca yürüyüş yapmanız gerekir. Yine düzenli ve sağlıklı beslenme de son derece önemlidir. Ancak doğru tekniklerle meme masajı ve göğüs büyütücü egzersizler yapmak en önemli detaydır. Burada yapılması gereken ise göğüslerinizi oval hareketlerle ve çok fazla baskı uygulamadan masaj yapmak olacaktır. Sert, aşağıya doğru veya yukarıya doğru yapılan göğüs masajları göğüs derisinde sarkmalara neden olabilir. Bu yüzden dikkatli ve özenli olmakta fayda vardır.

Göğüs Büyütücü Bitkiler Nelerdir?

Pek çok kadının arzuladığı durumlardan birisi şekli düzgün, diri ve dolgun göğüsler sahip olmaktır. Ama bu durum pek çok kadın için oldukça uzak ihtimaller arasında yer alır. Özellikle genetik olarak küçük göğüslere sahip olan kişiler, her zaman dik ve dolgun göğüslerinin olmasını ister. Ama artık bu bir hayal olmaktan çıkmıştır. Çünkü evde kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz bitkisel yağlar ve göğüs büyütücü bitkisel kürler sayesinde her zaman istediğiniz iri göğüslere sahip olabilirsiniz. İşte göğüsleri büyüten ve dolgunlaştıran bitkiler.

Yer elması; yer elması belki de göğüs büyütmek için kullanılabilecek en iyi bitkilerden biridir. Burada bitkiyi direk tüketmek her zaman mümkün olmayabilir. Çünkü yer elması bitkisi mevsimlik bir bitkidir. Ancak yer elması kremleri kullanarak, küçük göğüslerinizi büyütebilirsiniz.

Cüce palmiyesi; cüce palmiyesi bitkisi anne sütünü artırması ile bilinir. Ama bitki, sadece anne sütünü artırmakla kalmaz, emzirme esnasında oluşan göğüs tahribatının da önüne geçer. Bu nedenle emziren annelerin mutlaka yemeklerle beraber cüce palmiyesi tüketmeleri tavsiye edilir.

Göğüs Büyütücü Yiyecekler Nelerdir?

Göğüs büyütücü yiyecekler, çoğunlukla tek başına işe yaramaz. Bunun esas nedeni ise göğüs büyütücü yiyeceklerin düzenli olarak kullanılması gerektiğidir. Ancak bu yoğun bir yaşam süren kişiler için çok mümkün olmayabilir. Ancak düzenli egzersizler yaparak,  doğal bitkisel yağlar ile masaj yaparak ve buna ek olarak göğüs büyütücü bitkiler tüketerek rahatlıkla göğüslerinizin toparlanıp, büyümesini sağlayabilirsiniz. Tüketmeniz gereken bitkiler ise;

Kızıl yonca; içerisindeki dört farklı besin kaynakları sayesinde doğurganlık seviyesini artırırken, göğüslerin büyümesine de katkı sağlar. Bu nedenle günde bir fincan kızıl yonca bitkisi tüketilmesi tavsiye edilir.

Dereotu; emziren annelerde süt kalitesini artırırken göğüs küçülmelerine ve göğüs sarkmalarına fayda sağlar. Salatalarda kullanılması tavsiye edilir.

Sarkmış Göğüsleri Dikleştiren Doğal Tarif

Yaş ilerlemesine bağlı olarak göğüsler küçülür, içerisindeki yağ bezeleri azaları. Dolayısı ile meme küçülür ve derisi toplanmadığı için sarkmalar meydana gelir. Bu nedenle göğüs sarkmasına ne iyi gelir? gibi soruların yanıtını bilip, bu yönde hareket etmek son derece avantajlı olacaktır.

Göğüs sarkmasına en iyi gelen lahana yapraklarıdır. Lahanaların dış yapraklarını, haşlayıp, ılındıktan sonra göğüslerinize sarabilirsiniz. Bu yöntem sarkık göğüslerin daha diri ve daha dolgun görünmesini sağlar. Üstelik deri sarkmalarının da çok kısa sürede toparlanmasına yardımcı olur.

Ayrıca sarkmış göğüsleriniz için buz uygulaması da çok etkili bir yöntemdir ve göğüslerinizin dikleşmesine yardımcı olur. Göğüs çevresine buz küpleri ile 1’er dakika masaj yapıp, uygun bir çamaşır giymeli ve ardından 20-25 dakika boyunca dik bir şekilde arkanıza yaslanmış bir pozisyonda oturmalısınız. Bu yöntemi haftada 3 kez tekrarlayabilirsiniz.

Çemen Otu Göğüs Büyütür mü? Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda çemen otu göğüs büyütür mü? Nasıl kullanılır? Sorusu sıkça dile gelmiştir. Bu bitki üzerinde pek çok klinik araştırmalar yapılmıştır. Bitkinin östrojen hormonunu artırdığı ise yapılan araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Bazı doğal yağlar ve çemen otu sayesinde daha düzgün biçimli göğüslere sahip olabilirsiniz. Üstelik çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar için de kullanıma uygundur. Çemen otunu lapa olarak yapıp, göğüslerinize sarabileceğiniz gibi taze olarak tüketebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu