Kremler

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar? Özellikle yazın cildimizde oluşan güneş lekeleri, sivilce sonrası akne izleri, diz, dirsek ve ağda sonrasında koltuk altı kararması oldukça can sıkıcı. Ciltte oluşan lekelerden kurtulmak ve ciltteki renk tonu değişikliklerini eşitlemek artık zor değil. Böyle durumlarda bitkisel kürlerden faydalanabileceğimiz gibi, tamamen bitkisel içerikli bir takım kremlerden de yarar sağlayabiliriz.

Bu yazımızda; Salkom cilt beyazlatıcı kremi sizler için araştırdık. Salkom krem nedir ne işe yarar? Salkom beyazlatıcı krem neye iyi gelir? Salkom beyazlatıcı krem işe yarıyor mu? Salkom beyazlatıcı krem zararlı mı? tüm merak edilenler ve daha fazlası yazımızın devamında…

Salkom Cilt Beyazlatıcı & Leke Giderici Beyazlatma Kremi 100 ML

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir?

Salkom cilt beyazlatma kremi tamamen doğal ürün içerikli bir kremdir. Eğer cildinize herhangi bir şekilde kimyasal uygulamak istemiyorsanız, Salkom kremi kendiniz için düşünebilirsiniz. Özellikle cilt renginde koyulaşma olan kimseler için Salkom krem ideal bir beyazlatma yöntemi olacaktır.

Salkom  beyazlatıcı krem içeriği ise; arbutin, kuş sümbülü bitkisi, armut yaprağı gibi doğada yer alan bitkilerin özleri bir araya getirilerek krem elde edilmiştir. Tamamen doğal bitkilerden elde edilen bu krem etkisi bakımından da diğer kozmetik ürünlerinden daha fazla ön plana çıkmayı başarmıştır.

Bu ürün ile güneş lekeleri, hamilelik lekeleri, sivilce ve akne lekeleri gibi lekelerden tamamen kurtulabilirsiniz. Kremin içinde bulunan meyan kökü, kına özü de cilt tonunu açmak için önemli içerikler arasındadır.

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Cildimizde melanin hormonlarının yükselişine bağlı olarak renk koyulaşması görülebilir. Bu durumda da salkom krem leke tedavisi görebilirsiniz. Krem, menalin adı verilen maddeyi inhibe ederek cilt tonu üzerinde renk açılmalarına yardımcı olur. Salkom krem tedavisini yaklaşık 9 ila 10 hafta devam ettiğiniz sürece cilt tonundaki renk açılmalarını çok net görebilirsiniz.

Salkom krem ilk etapta yüzde oluşan koyu cilt lekelerinin rengini açar, özellikle kadınların dudak bölgesi üzerinde çizgi halinde olan koyu rengi ve göz çevresinde oluşan koyu renkleri açar. Daha sonra güneş ve yaşlılık lekelerinin açılmasına katkı sağlar. Bu krem cildi beyazlatırken aynı zamanda cilt lekeleri üzerinde de oldukça etkilidir.

 

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Faydaları

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Faydaları
Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Faydaları

Bayanların koltuk altı bölgelerinde ve genital bölgede cilt kararmaları meydana gelir. Bu tür cilt kararmaları vücudun yüz ve kol bölgelerinde de sıkça rastlanan durumlar  arasında yer alır. Bu nedenle cilt rengini eşitlemek için bazı kozmetik ürünlere başvurulur.

İçerisinde çok fazla kimyasal madde içeren ürünler cildi tahriş edebilir. Bu nedenle tamamen doğal kozmetik ürünlerinden faydalanmak daha avantajlı olacaktır. Bu noktada salkom en iyi  beyazlatıcı krem olma özelliği taşır.

  • Cilt rengini açar,
  • Zamanla deri üzerinde oluşan lekeleri giderir,
  • Renk tonunu eşitler,
  • Cilt üzerinde amino asit düzeyini düzenler,
  • Siyah nokta gibi sorunlarla da baş eder.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt tonunu açmak isteyen kimseler ilk etapta salkom beyazlatıcı krem kullanımı nasıl olmalı ve ne zaman kullanılmalı? gibi  soruların yanıtını bilerek kullanmalıdır. Salkom krem, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez dairesel hareketlerle cilde uygulanmalıdır. Krem her kullanım öncesinde, cildin temiz olduğundan emin olunmalıdır. Cildin kuru olması da dikkat edilmesi gereken bir diğer detaydır.

Salkom Beyazlatıcı Kremin Yan Etkileri

Salkom krem, doğal ve bitkisel ürünlerden üretildiği için çoğu kişide yan etkisi gözlenmemiştir. Fakat teni çok hassas olan ve ürünün içeriğindeki bazı etmen maddelere karşı alerjisi olan kimselerde deride kaşıntı, cilt yüzeyinde döküntü, mide bulantısı, gözlerde ve dudaklarda şişlikler görülebilir. Bu etkilere maruz kaldığınızda ise, kremi kullanmayı derhal bırakıp doktor kontrolüne gitmeniz önerilir.

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Yüze Sürülür Mü?

Cilt rengi eşitsizliği vücudun hemen her bölgesinde farklı nedenlerden dolayı görülebilir. Fakat ten renginde kararmalar daha çok yüz bölgesinde görülür. Bunun nedeni ise kalitesiz kozmetik ürünlerinin yüz bölgesinde kullanımı, rüzgar, kirli hava ve güneşin yaptığı tahribatlardır.

Uzmanlar salkom kremin yüz bölgesinde de kullanılabileceğini belirtmiştir. Yanak bölgesi, bıyık ve alın bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Fakat kişiler kremi kullanmadan önce mutlaka vücudunun küçük bir bölümünde alerji testi yapmalıdır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Lekelere İyi Gelir mi?

Salkom beyazlatıcı krem içeriğinde, meyan kökü ve kına kına bitki özlerini barındırır. Bu bitkisel ürünlerin doğal renk açıcı etkisi ile salkom beyazlatıcı krem, cilt rengini eşitlemesinin yanı sıra, sivilce izleri, güneş lekeleri, koltuk altı, dirsek ve diz bölgelerindeki kararmayı gidermede oldukça iddialı bir üründür.

Salkom Beyazlatıcı Krem Genital Bölgeye Sürülür mü?

Salkom krem içeriğinde bulunan bitkisel ürünler sayesinde cilt yüzeyinde oluşan lekeleri ve kararmayı gidermektedir. Bu krem diz kararması, koltuk altı kararmasında ten rengini açmak için kullanılabildiği gibi, genital bölge kararmasında da, bitkisel içerikli olduğunda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar
Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Cilt tonunu eşitlemek ve rengini açmak için salkom beyazlatıcı krem hakkında yorumlar yapan kişiler kremden memnun kaldıklarını ve 2 hafta gibi kısa bir sürede kremin etkilerini gördüklerini belirtmişlerdir. Bununla beraber, bazı kimselerde renk tonu açma işleminin daha uzun sürdüğü de gözlemlenmiştir.

Kremin olumlu etkilerini görenlerle beraber olumsuz yanlarından da şikayet edenler mevcuttur. Örneğin bazı kimselerde salkom krem deride soyulma ve pul pul dökülme etkisi yapmıştır. Salkom beyazlatıcı krem kullanıcı yorumlarını paylaşmak gerekirse;

  • Sağlık bakanlığı cilt rengini açan ve leke gideren kremlerde civa bulundurulmasını yasaklamıştı. Bu konuda bitkisel içeriğini bildiğim ve civa  içermediğini okuduğum salkom kremi güvenerek kullandım. Cilt lekeleri üzerinde etkili bir krem.
  • Şahsen beyaz tenli olan ve güneşte yanmak istemeyip de kazara amele yanığı olmuş biri olarak, parası neyse verip alabileceğim kremdir. Ha bir de, bunları koltuk altında, genital bölgesinde hoş olmayan koyu halkalar olan kişiler de kullanır.
  • Ben iki kutu almıştım bir kutusu bitti bacak dizlerim için kullandım bir ay kadar, cilt renginde baya bir açılma sağladı.
  • Salkom beyazlatıcı kullandım çok memnun kaldım eğer cildiniz güneşte kıpkırmızı oluyorsa kullanmanızı tavsiye ederim.

 

Salkom Cilt Beyazlatıcı Krem Nerede Satılır?

Salkom cilt beyazlatıcı krem eczanelerde satılır. Ayrıca yasal satış yapan büyük marketlerde ve n11.com gibi web sitelerinde satılmaktadır. Kremi almadan önce orijinal olup  olmadığına dikkat etmeniz önerilir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Fiyatı 2022

Salkom özellikle n11.com ve gittigidiyor.com  gibi internet üzerinden satış yapan güvenilir sitelerde ara ara indirime girmekte. Genel olarak fiyatı; 2022 Temmuz ayında 70 – 100 TL civarındadır.

Firmaya Ait Diğer Kremler

Salkom multi lifting (anlık gerginleştirici krem)

Salkom anti aging kırışıklık kremi

Salkom göz altı kremi

Salkom çil (leke) kremi

Salkom kükürt kremi

Salkom el ve vücut kremi

Salkom Alabalık Kremi

Salkom Şampuan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu