Salkom Göz Altı Kremi İle Morluklara Veda Edin

20.05.2019
1.182
Salkom Göz Altı Kremi İle Morluklara Veda Edin

Cildimiz her zaman hassas ve özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Yüzümüze yaptığımız cilt bakımlarının yaşın ilerlemesiyle ne kadar faydalı olduğuna tanık oluruz. İşte bu noktada cildimize gösterdiğimiz özeni aynı şekilde hassas göz çevresine de göstermemiz gerektiğini unutmamalıyız. Çünkü oldukça ince bir deri yapısına sahip olan göz çevresi, yaşlılık belirtilerini gösteren ilk bölgedir.

Günümüz şartlarında bir çok negatif duruma maruz kalan göz altı ve göz çevresi bakımını, otuzlu yaşlardan önce rutin cilt bakımına eklememiz gerekiyor. Çünkü belli bir yaştan sonra göz altı morlukları, göz altı torbaları ve göz çevresi kırışıklıkları ortaya çıkmaya başlıyor. Eğer sizlerde cilt bakımına dikkat eden kişiler arasındaysanız, bu yazımızda sizlere, göz altı bakımında kullanabileceğiniz bitkisel göz altı kreminden bahsedeceğim.

Son dönemde özellikle sosyal medyada oldukça adı geçmekte olan Salkom Göz Altı Kremi içeriği merak konusu. Göz altı ve göz çevresi morlukları için salkom krem işe yarıyor mu? Salkom göz altı kremi ne işe yarar? Salkom göz altı kremi kullanıcı yorumları… ve daha bir çok merak edilen soruların cevabı yazımızın devamında.

 

Salkom Göz Altı Kremi 30 ml.

Özellikle iyi bir markaya ait ve kişiye uygun olabilen göz çevresi bakım ürünlerini bulabilmek oldukça zor. Göz çevresi bakım ürünleri, serum yada krem formda üretilmekte. Bu durumda seçeceğiniz ürünün sorununuza çözüm getirmesi önemli. Salkom göz altı kremi, göz çevresinde oluşan bir çok sorunla mücadelede oldukça iddialı bir ürün.

Salkom göz altı kremi içeriğinde bulunan, at kestanesi, aynısefa, ceviz, sarı kantaron, çoban çantası, karite yağı gibi bitkisel ürünler göz altı problemleri tedavisinde etkilidir. Bu krem, göz çevresinde oluşan kırışıklık ve göz altında oluşan morlukların görünümünü hafifletir ve aynı zamanda, göz çevresi için iyi bir nemlendiricidir.

Salkom Göz Altı Kremi Faydaları

 • Salkom krem göz çevresinde oluşan ince çizgilerin görünümünü hafifletir.
 • Salkom göz altı morlukları ve göz çevresinde olan lekeleri azaltmaya yardımcı olur.
 • Cilt tonu renk eşitsizliğini düzenler ve göz altındaki koyu halkaları azaltır.
 • Salkom göz kremi, göz altı derisini besler, yeniler ve nemlendirir.
 • Cilt kuruluğunu önleyerek, kaz ayağı bölgesinde kırışıklık oluşumunu engeller.
 • Salkom, göz altı şişliklerini hafifletir.
 • Salkom göz altı kremi, göz çevresini sıkılaştırır.
 • Göz çevresinde leke oluşumunu engeller. Var olan lekelerin giderilmesinde oldukça etkilidir.
 • Salkom göz altı kremi, kırışıklık karşıtı en iyi göz kremidir. Cildin daha genç ve estetik görünmesini sağlar.

Salkom Göz Altı Kremi Kullanımı

Eğer bir ürünü daha önce hiç kullanmadıysanız, önce bileğinizin iç kısmına sürüp, ürünün içerdiklerine karşı herhangi bir alerjiniz olup olmadığını test etmelisiniz. Salkom göz altı morluk kremi, kullanmadan önce, varsa eğer göz makyajını temizleyin.

Temizlenmiş göz çevresine, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak sürün. Kremin göz içine teması halinde, gözünüzü bol suyla yıkayın. Salkom göz altı kremini kısa sürede etkili sonuç almak için mutlaka düzenli kullanın.

 

Salkom Göz Altı Kremi Nerede Satılır?

Salkom kozmetik firmasına ait internet sitesi ve yurt içinde bir çok şehirde olan salkom bayilerinde salkom yüz bakım ürünlerinin satışı yapılır. Ayrıca n11.com, gittigidiyor.com ve hepsiburada.com gibi web sitelerinde de salkom ürünleri satışı vardır. Bunun yanı sıra salkom göz altı kremini eczanelerden temin edebilisiniz.

Salkom Göz Altı Kremi Fiyatı

Salkom göz altı kremi eczane fiyatı; 80 tl.

Salkom göz altı kremi n11.com; 63 tl.

Salkom göz altı kremi hepsiburada.com; 58,99 tl.

Salkom göz altı kremi gittigidiyor.com; 59,70 tl.

Salkom Göz Altı Kremi Kullananlar

Göz ve göz çevresi çok hassas bir bölge olduğundan, göz bakım ürünlerinin çok güvenilir ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu noktada Salkom ürünleri bitkisel içerikli olması sebebiyle kullanıcılarını genel itibariyle memnun bırakan bir markadır. Salkom göz altı morluk kremi kullanıcı yorumları göz atmak gerekirse;

 • Göz altı torbalarım var ve hiç bir krem işe yaramadı bende. Ta ki, salkom ürünleriyle tanışana kadar. Göz altı şişliklerini azalttı ama bende koyu halka yok onun için yorum yapamam.
 • Sosyal medyada çok övülen bir krem, 2 haftadır kullanıyorum göz altı morluklarında henüz bir değişim yok.
 • Kaz ayakları nasıl yok edilir ya da en iyi göz alt kremi hangisi diyorsanız kesinlikle salkom göz altı kremi derim.

 

Firmaya Ait Diğer Kremler

Salkom beyazlatıcı krem

Salkom multi lifting (anlık gerginleştirici krem)

Salkom anti aging kırışıklık kremi

Salkom göz çevresi bakım kremi

Salkom çil (leke) kremi

Salkom kükürt kremi

Salkom el ve vücut kremi

Salkom Alabalık Kremi

Salkom Şampuan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.