Cilt Bakımı

Foreo Luna Yüz Temizleme Cihazı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Foreo Luna Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? Yurt dışı ünlü alış veriş sitelerinde sürekli olarak karşımıza  çıkan Foreo luna, artık ülkemizdeki alış veriş sitelerinde de sıklıkla satılmaya başlamıştır. Foreo luna pek çok kişi tarafından merak edilen bir cilt bakım ürünüdür. Şekli, rengi ve yapısı itibari ile oldukça cezp edici olan Foreo luna özelikle bayanlar tarafından yoğun bir merak altında kalmıştır.

Son dönemlerde ise hemen her eve girmeyi başaran ve adını hızlıca duyuran Foreo luna ile cilt bakımlarınızı yapabilir ve daha temiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Foreo luna hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler için ve ürünü kullanacak kişiler için bu yazımızda Foreo luna nedir? Nasıl kullanılır? Ne işe yarar? gibi sorulara cevap vereceğiz.

Yazımızın her detayını okuyarak bu eşsiz ürünü kullanıp, daha ferah bir cilde kavuşabilirsiniz. Üstelik sosyal medya üzerinden de Foreo luna kullanıcı yorumlarını ve eleştirilerini bir araya getirdik, daha önce ürünü kullanan kişilerin yorumlarını okuyarak ürün hakkında aklınıza takılan sorulara da cevap bulabilirsiniz.  İşte Foreo luna hakkında tüm detaylar…

Foreo Luna Nedir?

Foreo luna; elektrikli bir cilt bakım ürünüdür. Eğer pek çok ürünü alıp, kullanmaya vaktiniz yoksa Foreo luna tam size göre bir ürün olacaktır. Çünkü milyonlarca farklı cilt bakım ürünün yaptığı bakımı, cilde tek başına yapabilir.

Foreo luna iki çeşittir, biri mini olanı bir diğeri ise  anti – agic özellikte büyük olanıdır. Eğer sadece yüz bölgenize eşsiz bir bakım yapmak isterseniz mini olanı sizin için yeterli olacaktır. Büyük olanını tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. Ürünün silikon olması cildiniz üzerinde tahriş gibi etmenlere de neden olmaz.

Titreşim özellikleri sayesinde de cilt üzerindeki kolajen miktarını artırarak, daha taze ve genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Foreo luna nedir? diye sorulduğunda ise Foreo luna bir cilt temizleme ürünüdür. Şarj edilebilir özelliği ile de istediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Cilt üzerinde titreşimler yayarak cilt temizliği yapar, yine temizlenen bölge için sinyal gönderir. Titreşim ayarı sayesinde de cildinizin ihtiyacına göre ayarlama yapabilirsiniz. Fakat ürün kesinlikle makyaj temizliği için kullanılmamalıdır.

Foreo Luna Ne İşe Yarar?

Foreo luna cilt temizliğinde kullanılır. Yani cildi sadece yüzeysel olarak değil, derinlemesine temizler. Bilhassa cilt altına yerleşmiş, yağ tabakasını, makyaj artıklarını ve tozları kolaylıkla cilt üzerine kusturarak daha taze ve ferah bir cilt yapısına ulaşabilirsiniz. Silikondan yapılmıştır, bu nedenle sert peelinglerin ve fırçaların cilde verdiği zararı vermez.

Hafif ve nazikçe cildi temizler, ancak nazik olması cildi az temizlediği anlamına gelmez. Çünkü titreşimleri sayesinde en zor bölgeleri bile derinlemesine temizler. Cilt temizliğinin yanında, cildi hareket ettirdiği için, hücrelerin daha aktif olmasını sağlar. Bu sayede cilt daha genç bir görünüme kavuşur. Ayrıca masaj özelliği ile de cildinize doğal yağ sürüp Foreo luna ile masaj yapabilirsiniz. Kısacası cilt bakımı için gerekli ne varsa Foreo luna ile bulabilirsiniz.

Foreo Luna Nasıl Kullanılır?

 • Foreo luna şarjlı bir üründür. Kullanmadan önce şarjının olup olmadığına dikkat etmenizde fayda vardır.
 • Öncelikle eğer cildinizde maske ya da makyaj varsa ilk etapta bunları cildinizden temizleyin.
 • Luna 2 ile cildinizi temizleme işlemine başlayabilirsiniz. Burada cildinizi ıslatmanız gerekir. Yine cildinize köpük sürebilirsiniz. Ancak partiküllü ürünlerden uzak durmaya özen gösterin.
 • Cildinizi temizledikten sonra ürünün arka yüzünü çevirip, cildinize serum ya da bakım jelleri uygulayabilirsiniz. Anti – aging özelliği sayesinde ürünlerin cilde iyice nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Üründe 12 farklı titreşim ayarı mevcuttur, kendinize uygun olan ayarı seçip kullanabilirsiniz.
 • Eğer cildinizi temizlemek için kullanacaksanız ürünün düğmesine bir kere basmanız gerekir. Eğer cildinize bakım yapacaksanız düğmeye 2 kez basmanız gerekir. Zaten titreşimler farklıdır ve bu titreşimlerden ürünün kullanım özelliğin anlayabilirsiniz. Foreo luna kullanmak bu kadar kolaydır.

Foreo Luna Kullanalar

Eğer Foreo luna almaya karar verememiş iseniz sizi için Foreo luna kullananlar ve yorumlarını bir araya getirdik. Yorumlardan yola çıkarak alıp almamaya karar verebilirsiniz.

 • Foreo luna ile ilk kez internette tanıştım. Açıkçası ne ise yaradığını tam anlayamamıştım ama yine de sipariş verdim. Kullana kullana nasıl çalıştığını öğrendim. Zaten kullanma talimatı ürün ile birlikte geliyor. Cildimde çok güzel bir temizlik yapıyor.
 • Benim cildim çok yağlıydı, peenlig yapsam da tam temizlenmiyor hatta tahriş oluyordu, Foreo luna 2 hassas ciltler için yüz temizleme cihazı mükemmel bir ürün cildi tahriş etmeden derinlemesine temizliyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Şimdi cildim bebek gibi oldu.
 • Hiç cildinize ağır kimyasallar kullanmanıza gerek yok, Foreo luna ile cildiniz hem bebek gibi tertemiz oluyor hem de gerekli bakımları yapılıyor.
 • Ben kuaförüm büyük olanını aldım, bazı özel müşterilerime kullanıyorum gayet memnunuz.
 • Cildim temiz ama ben ürünün bakım kısmını daha fazla kullanıyorum. Önce cildimi temizleyip daha sonra e vitamini ve Foreo luna ile cildime bakım yapıyorum.
 • Foreo luna 2 yağlı ciltler için yüz temizleme cihazı çok fazla gündem oldu, ben de almayı düşünüyorum. Acaba her cilde uygun mu? Bunu bilemiyorum.

Foreo Luna Fiyatı Nedir?

Foreo luna fiyat, olarak ta oldukça uygun maliyetli bir üründür. Mini olan cihazın fiyatı, 724,22 TL iken büyük olanın fiyatı, 1.036 TL’dir.

Foreo Luna Nerede Satılır?

Foreo luna satın almak isterseniz güvenilir web sitelerinden destek alabilirsiniz. Eskiden sadece yabancı web sitelerinde satılan ürün artık ülkemizdeki pek çok alış veriş merkezinde ve pek çok ünlü web sitesinde de satışa sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu