Yaşam

Ceren Yaldız Kimdir? Ceren Yaldız Hakkında Tüm Merak Edilenler

Ceren Yaldız kimdir? Ceren Yaldız Hakkında Tüm Merak Edilenler… Ceren Yaldız tiktok uygulamasının sevilen fenomenlerinden biridir. Tüm dünyada tiktok uygulamasının kullanımının artması ile beraber, bu alanda pek çok kişi aktif olarak bu platforma video yüklemektedir. Ceren yaldız ise bu sosyal platforma video yükleyen kişilerden biridir. Sempatik tavırları ile kısa sürede pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarmış olan Ceren Yaldız hakkındaki tüm detaylar…

Ceren Yaldız Kimdir?

Ailenin tek çocuğu olan Ceren Yaldız, 7 şubat 2002 doğumludur. Bursa’da dünyaya gelen ünlü fenomen, 2,5 yaşlarında iken babasını kaybetmiştir. Tiktok uygulamasında başarıyı yakalayan Ceren Yaldız, buradaki farklı videoları ile beğeni toplayınca youtube kanalını açmıştır. Sosyal platformlarda makyaj videoları ile gündeme gelen genç fenomen, kısa sürede büyük bir takipçi kitlesi kazanmayı  başarmıştır. İlk videolarında kullanıcılar tarafından robot olduğu düşünülmüş ama kısa sürede tavırları ve kendine has tarzları ile gündeme oturmayı başarmıştır. Ayrıca sosyal ağlardaki başarısı sayesinde pek çok farklı ödülleri de almayı hak kazanmıştır. Şuanda aktif olarak, çeşitli videoları ile hala kendi gündemini sıcak tutmaktadır.

Ceren Yaldız Kaç Yaşında?

Genç fenomen 2 şubat 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Şuanda 18 yaşında olan Ceren Yaldız, Bursa doğumludur ve eğitim hayatına da devam etmektedir. Ayrıca bu kadar genç bir ismin takipçisi ve hayran kitlesi de sadece genç kişilerden değil, farklı yaşlardan da mevcuttur. Yani her yaştan insana hitap eden Ceren Yaldız, önümüzdeki yıllarda da yakaladığı başarısının üzerine çıkacağı düşünülüyor.

Ceren Yaldız Boyu; Ceren yaldız hakkında merak edilen diğer konular ise; boyu, kilosu, burcu ve eğitim durumudur.  1,68 boyunda olan Ceren Yaldız, 52 kilodur. Burcu kova olan ünlü isim, lise mezunudur.

Ceren Yaldız’ın Sevgilisi Kimdir?

Ceren Yaldız Kürşat Juan, isimleri sıkça gündeme gelmiştir. Kürşat Juan, Ceren Yaldız’ın sevgilisi olup, kendisi de bir tiktok fenomenidir. Bir süre birliktelik yaşadıktan sonra Kürşat Juan ile de ayrılan güzel ismin şuanda sevgilisi yoktur. Bu konuda düşüncelerini dile getiren isim,  bir sevgilide aradığı kriterleri şu şekilde belirtmiştir. Komik olmalı, dış görünümüne ve kıyafetlerine özen göstermeli, değer vermeli ve onun yanındayken kendisini rahat hissetmek istediğini dile getirmiştir.

Ceren Yaldız Okuyor mu?

Lise mezunu olan ceren Yaldız, lisans eğitimine başlamıştır. Büro yönetimi bölümünü kazanan isim, eğitimi sırasında sınıfta kaldığı için büro yönetimi okumaktan vazgeçmiştir. Büro yönetimi bölümünden radyo ve televizyon bölümüne geçen Ceren Yaldız, eğitimi sırasında yine başarıyı yakalayamadığı için okulunu yarım bırakmıştır. Şuanda ise, dışarıdan eğitimlerine devam ettiği bilinmektedir.

Ceren Yaldız’ın Hakkında Bilinmeyenler

Bursa’da doğup büyüyen Ceren Yaldız, tiktok ve diğer sosyal ağlarda yakaladığı başarısının ardından Antalya’ya taşınmıştır. Annesi ile beraber yaşayan, tiktok fenomeni ilk videolarında annesine de yer vermiştir. Ceren Yaldız’ın en sevdiği ilimiz İstanbul olmuştur ve tam bir İstanbul aşığıdır. Buna ek olarak yüzünde veya vücudunun her hangi bir bölgesinde estetik olmadığını da belirtmiştir.

Tik toktaki başarısını yakalamadan önce veteriner olmayı düşünen Ceren Yaldız, artık profesyonel bir oyuncu olmak istediğini de gündeme taşımıştır. Ayrıca çektiği makyaj videoları ile gündemden hiç inmeyen isim evde makyaj yapmadığını ve doğal haliyle durduğunu da takipçileri ile paylaşmıştır. Makyaj videoları sırasında elinde görünen dövmelerden memnun olmadığını ve dövme yaptırdığına pişman olduğunu da her fırsatta dile getirmektedir.

Ceren Yaldız Makyajsız Hali

Ceren Yaldız’ın Makyajsız Hali

Çektiği ilginç makyaj videoları ile tüm ülkenin gündemine oturmayı başaran Ceren Yaldız, günlük yaşamda sade makyaj tarzı ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca Ceren Yaldız’ın makyajsız hali de pek çok takipçisi tarafından büyük merak konusu olmuştur. Youtube kanalında, birkaç kez takipçileri ile makyajsız hallini paylaşmıştır.

Ceren Yaldız Öldü mü?

Türkiye’de bir çok ünlü hakkında zaman zaman merak uyandıran haberler gündeme düşmektedir. Son zamanlarda Ceren Yaldız’da bu haberlerden nasibini almış ünlüler arasındadır. Hakkında çıkan asılsız haberler sebebiyle takipçileri tarafından Ceren Yaldız öldü mü? Ceren Yaldız bıçaklandı mı? gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Yapılan tüm bu haberlerin asılsız olduğunu bilmelisiniz. Ceren Yaldız halen şahsi sosyal medya hesaplarından aktif olarak paylaşımlar yaparak takipçileri ile buluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu